Академік Пешко: Таке враження, що Україну цілеспрямовано знищують

11 жовтня, 2019, 19:40

https://zik.ua/news/2019/10/11/akademik_peshko_take_vrazhennya_shcho_ukrainu_tsilespryamovano_znyshchuyut_1666319

 

Анатолій Пешко. Фото peshko.com.ua

Якщо соціальні стандарти будуть знижувати завуальованим методом, тобто відв’язувати розмір мінімальної соціальної допомоги населенню від рівня інфляції, яка є в країні, то рівень життя людей буде ще більше падати.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив громадський діяч, академік і перший віцепрезидент Академії економічних наук України Анатолій Пешко.

Експерт, відповідаючи на запитання, що на практиці для українців означатиме відв’язати розмір соціальних виплат від показника прожиткового мінімуму, звернув увагу на негативні наслідки такого кроку.

«І так наші прості українці, наші пенсіонери особливо та і малозабезпечені сім’ї практично не живуть, а виживають у нашій країні. А якщо ще й соціальні стандарти будуть таким завуальованим методом знижувати, тобто відв’язувати розмір мінімальної соціальної допомоги населенню від рівня інфляції, яка є в країні, то, звичайно, рівень життя людей буде ще більше падати, буде більша смертність і нижча народжуваність», – прогнозує академік Пешко.

Окрім того, переконаний експерт, зростатиме трудова міграція з країни.

«У кінцевому результаті, я не знаю, що станеться з нашою державою, бо у мене таке враження, що Україна цілеспрямовано знищується. Оті дії влади, які ми бачимо, це не що інше, як цілеспрямоване знищення українського народу», – заявив Анатолій Пешко.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що українські родини не будуть платити 70-80% доходу за «комуналку».

Последние блоги